MOTO FAKRO 2021

AKTUALIZACJA! Motocyklowe Spotkanie Budowniczych Rzeczpospolitej

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od firmy FAKRO powtórnie przenosimy termin motoFAKRO na czerwiec 2022.

Jednocześnie mamy nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie w organizacji tego wydarzenia w przyszłym roku i już na stałe wrócimy do czerwcowego cyklu niezwykłych motocyklowych spotkań.

AKTUALIZACJA! Motocyklowe Spotkanie Budowniczych Rzeczpospolitej

Ze względów organizacyjnych przenosimy termin spotkania motoFAKRO na: 16-19.09.2021r.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli wtedy spotkać się w pełnym składzie, a ciągle poprawiająca się sytuacja epidemiczna umożliwi nam przeprowadzenie imprezy w niezmienionej formie.

Do usłyszenia wkrótce!

Motocyklowe Spotkania Budowniczych Rzeczpospolitej 2021

Po dwuletniej przerwie z wielką radością informujemy o terminie tegorocznej edycji MOTO FAKRO. „Motocyklowe Spotkanie Budowniczych Rzeczpospolitej” odbędzie się w tym roku od 16 do 19 września. Z wielką nadzieją patrzymy w przyszłość i liczymy, że warunki pozwolą nam spotkać się w trakcie tej wyjątkowej imprezy.

Tradycyjnie poza dwukołową wizytą w naszej firmie, przygotowaliśmy kilka wycieczek do wyboru. Przygotujemy również kilka niespodzianek oraz wiele dodatkowych – również pozamotocyklowych – atrakcji.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w MOTO FAKRO zapraszamy do śledzenia aktualności, więcej szczegółów podamy wkrótce.