MotoFAKRO 2023

MotoFAKRO 2023

FAKRO łączy ludzi z pasją!

Motocyklowe Spotkanie Budowniczych Rzeczpospolitej, nazywane przez swoich zwolenników „MotoFAKRO” już po raz 8 gościło w centrali FAKRO w Nowym Sączu. Wydarzenie odbyło się w dniach 1 – 4 czerwca i zgromadziło ponad 120 motocyklistów, przedstawicieli branży budowlanej z całej Polski. To największa motocyklowa impreza branży budowlanej w kraju.

Tegoroczna edycja była pełna atrakcji. Organizatorzy przygotowali dla uczestników różne trasy motocyklowe o zróżnicowanym stopniu trudności, aby każdy mógł czerpać jak najwięcej radości i satysfakcji z przejażdżki.

Oficjalna część MotoFAKRO rozpoczęła się od widowiskowego przejazdu grupy z Muszyny, gdzie nocowali goście, do Nowego Sącza. Motocykliści jechali Doliną Popradu podziwiając piękno okolicznej przyrody oraz promując FAKRO jako firmę pełną pasji, różnorodności, dla której relacje z partnerami są fundamentem rozwoju i sukcesu.

W ramach czterodniowej wizyty na Sądecczyźnie, architekci, sprzedawcy i dekarze z całej Polski uczestniczyli w konferencji w głównej siedzibie firmy, podczas której przedstawione zostały nowości produktowe oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w produktach FAKRO. Bo okna dachowe powstają z pasji i dla ludzi z pasją. Pozwalają na stworzenie wyjątkowego miejsca na poddaszu, które jest idealną przestrzenią do odkrywania i rozwijania talentów.

W programie nie zabrakło również elementów rekreacji - uczestnicy wzięli udział w wycieczkach fakultatywnych na Słowację i do Bukowiny Tatrzańskiej, a po powrocie zamieniali swoje motocykle na rowery czy quady.

Dodatkowo uczestnicy MotoFAKRO - dzięki uprzejmości marki BMW -  mieli możliwość obejrzenia oraz przetestowania modeli motocykli z najnowszej kolekcji tej marki.

MotoFAKRO to święto partnerstwa, zaufania i długofalowych relacji. To okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń. Cieszymy się, że jako FAKRO skupiamy i integrujemy środowisko budowlane – podsumowuje Paweł Kołbon, Kierownik Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami FAKRO.

 

Do zobaczenia w następnej edycji MotoFAKRO!

 

 

>> Zobacz galerię

>> Zobacz film