MotoFAKRO 2019

MOTO FAKRO 2019 – znamy termin!

Zgodnie z coroczną tradycją zapraszamy wszystkich partnerów biznesowych, będących jednocześnie pasjonatami motocyklowych wypraw na „Motocyklowe Spotkanie Budowniczych Rzeczpospolitej”, które odbędzie się od 30 maja do 2 czerwca br.

Celem spotkania branżystów jest pogłębienie relacji z naszymi partnerami oraz integracja środowiska budowlanego, współpracującego z FAKRO. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń w niecodziennych okolicznościach – komentuje Paweł Kołbon, kierownik Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w „Motocyklowych Spotkaniach Budowniczych Rzeczpospolitej 2019” zapraszamy do zapoznania się z Warunki uczestnictwa w Konferencji.

Musisz wiedzieć

  1. W związku z ograniczoną liczbą miejsc każdy dyrektor regionalny (DR) może zaprosić określoną liczbę osób. Miejsca są przeznaczone do podziału w podległych regionach. W przypadku braku zainteresowania u danego DR miejsca mogą zostać zagospodarowane przez innego DR po wcześniejszym ustaleniu.

  2. W zaproszeniu które otrzyma uczestnik znajduje się jednorazowy, indywidualny numer zgłoszeniowy, który należy wpisać na stronie www.moto.fakro.pl/formularz.

  3. Po weryfikacji danych uczestnik otrzyma e-maila ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi płatności.

  4. Kwota wpisowa wynosi 100 zł netto + 23% VAT czyli łącznie 123 zł. W tytule przelewu należy podać otrzymany numer zgłoszenia. Brak wpłaty w podanym terminie będzie skutkował skreśleniem z listy uczestników. Wpłata kwoty wpisowej będzie równoznaczna z potwierdzeniem udziału w Konferencji.

  5. Każdy uczestnik otrzyma fakturę wystawioną przez FAKRO sp. z o.o. na firmę bądź imienną z treścią: Udział w Konferencji dot. „Trendy rozwoju rynku, kierunki rozwoju FAKRO.  

 

Formularz zgłoszeniowy

Warunki uczestnictwa

Relacja

>> Zobacz galerię