MotoFAKRO 2017

MotoFAKRO 2017 – Innowacyjne podejście do szkoleń

Jak co roku Firma FAKRO w czerwcu zorganizowała nietypowe szkolenie dla swoich współpracowników i partnerów, czyli firm dekarskich, firm architektonicznych, dystrybutorów topowych produktów. Jest to kolejna odsłona bardzo ciekawego cyklu szkoleniowego łączącego zamiłowanie do motocykli z prezentacją najnowszych trendów i kierunków rozwoju w branży okien dachowych i nie tylko.

FAKRO motorem przedsiębiorczości – czas ruszyć w drogę

Wydarzenie zgodnie z tradycją  rozpoczęło się w Muszynie wyjazdem z gościnnego Hotelu Activa, goszczącego całą ekipę blisko 150 uczestników. Pierwszym etapem był Stary Sącz, gdzie cała grupa wzięła udział  w krótkiej „Ceremonii Poświęcenia” stalowych rumaków przed wyruszeniem w dalszą drogę. Tu była pierwsza możliwość  krótkiego odpoczynku, podzielenia się wrażeniami z drogi i nacieszenia oczu przepięknymi plenerami ziemi nowosądeckiej. Po krótkim postoju cały motocyklowy konwój ruszył w dalszą drogę.
Głównym celem przedpołudniowego przejazdu kolumny, była siedziba organizatora szkolenia i pomysłodawcę czyli Firmy FAKRO.

FAKRO: Sport, Pasja, Emocje.
Nowa jakość budowania relacji czyli zapraszamy do Firmy.

To tu właśnie odbyła się parada uczestników, którzy w tym roku pierwszy raz odbyli przejazd nową trasą obejmującą nowe miejsca powstających kolejnych inwestycji budowlanych FAKRO. Nasze ujęcia z ziemi i powietrza pokazują jak bardzo dynamicznie postępuje rozwój Firmy, nie tylko za granicami naszego kraju ale również a może przede wszystkim w swojej najbliższej okolicy.

Jak wyglądały etapy tej podróży przedstawiamy w naszej krótkiej fotorelacji.

 

>> Zobacz galerię

>> Zobacz film