Otwarcie sezonu 2023

Rusza kolejna edycja MotoFAKRO 1-4.06.2023

Drodzy Partnerzy,
 
Z ogromną radością informujemy, że już w dniach 1 – 4 czerwca będziemy mogli się spotkać podczas kolejnej edycji MotoFAKRO, aby znów dzielić się swoją pasją do motocykli i spędzić miło czas w gronie naszych partnerów i przyjaciół.
 
Tegoroczna edycja będzie pełna atrakcji i ciekawych wydarzeń. Organizatorzy przygotowali dla uczestników m.in. trzy trasy motocyklowe o zróżnicowanym stopniu trudności, aby każdy mógł czerpać jak najwięcej radości i satysfakcji z przejażdżki. Dodatkowo każda z tras zapewnia niezapomniane widoki oraz obcowanie ze wspaniałą przyrodą naszego regionu.
 
Spotkanie odbędzie się hotelu Activa w malowniczej Muszynie. Tam również nie zabraknie atrakcji, zaplanowano m.in.: przejażdżki quadami, paintball, kręgle, czy korzystanie ze strzelnicy łuczniczej.
 
Dodatkowo uczestnicy MotoFAKRO - dzięki uprzejmości marki BMW -  będą mieli możliwość obejrzenia oraz przetestowania modeli motocykli z najnowszej kolekcji tej marki.
 
Ryk silników rozbrzmi na nowo niosąc się echem po sądeckiej ziemi – tego nie można przegapić!
 
Szczegóły o spotkaniu dostępne są u naszych przedstawicieli techniczno-handlowych oraz pod numerem telefonu: (18) 414 0 121.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w MotoFAKRO, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w swoim regionie – baza kontaktów dostępna jest pod linkiem: https://www.fakro.pl/dystrybucja/nasi-doradcy/)