MOTO FAKRO nadjeżdża!

MOTO FAKRO nadjeżdża!

Po dłuższej przerwie i z wielką radością ogłaszamy – tak długo wyczekiwany – termin MOTO FAKRO. Wszystkich partnerów biznesowych, będących jednocześnie pasjonatami motocyklowych wypraw zapraszamy serdecznie na „Motocyklowe Spotkanie Budowniczych Rzeczpospolitej”, które odbędzie się w dniach 1-4 czerwca 2023 roku.

Powracamy z organizacją wydarzenia po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią, a następnie wybuchem wojny w Ukrainie. Mając na uwadze dbałość o nasze zdrowie oraz empatię okazaną naszym sąsiadom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji, postanowiliśmy odroczyć trzy edycje MOTO FAKRO.

Celem spotkania branżystów jest pogłębienie relacji z naszymi partnerami oraz integracja środowiska budowlanego skupionego wokół FAKRO.

Organizatorzy również tym razem zadbają o atrakcyjność wydarzenia. Trasy przejazdu będą dobierane tak, aby zapewnić wizualne wrażenia i pozytywną energię uczestnikom. Całość zostanie zwieńczona spotkaniem integracyjnym urozmaiconym licznymi atrakcjami w Hotelu Activa w Muszynie. Na uczestników będą czekać niespodzianki i pamiątkowe gadżety.

Wszyscy tęsknimy za spotkaniami twarzą w twarz. Dzięki nim buduje się trwałe, oparte na zaufaniu relacje. Cieszymy się, że po tak długiej przerwie będziemy mogli spotkać się w gronie naszych partnerów i przyjaciół.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków i form zapisu będą dostępne już wkrótce.

                                                                                                                     

Zespół FAKRO