Znamy termin MOTO FAKRO 2018

Znamy termin MOTO FAKRO 2018

Z wielką radością oznajmiamy termin tegorocznej edycji MOTO FAKRO. Wszystkich partnerów biznesowych, będących jednocześnie pasjonatami motocyklowych wypraw zapraszamy serdecznie na „Motocyklowe Spotkanie Budowniczych Rzeczpospolitej”, które odbędzie się w dniach 7-10 czerwca br.

MOTO FAKRO to połączenie zamiłowania do motocykli z pędem do wiedzy. Podstawą spotkania – jak co roku – będzie uczestnictwo naszych partnerów i współpracowników w innowacyjnych szkoleniach i warsztatach produktowych – komentuje Paweł Kołbon, kierownik działu szkoleń produktowych.

Celem spotkania branżystów jest pogłębienie relacji z naszymi partnerami oraz integracja środowiska budowlanego skupionego wokół FAKRO.

Organizatorzy dbają o atrakcyjność spotkania. Skrupulatnie wybierają trasy przejazdu, aby te „cieszyły oko” miłośników dwóch kółek.

MOTO FAKRO na trwałe wpisało się w kalendarz wydarzeń FAKRO. Formuła cieszy się olbrzymim zainteresowaniem gości: przedstawicieli firm dekarskich i architektonicznych, dystrybutorów oraz doradców technicznych FAKRO. Rokrocznie w wydarzeniu uczestniczy ponad sto osób.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w „Motocyklowych Spotkaniach Budowniczych Rzeczpospolitej 2018” zapraszamy do zapoznania się z NOWYMI WARUNKAMI UCZESTNICTWA:

Uwaga!

Każdy zgłoszony uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia – najpóźniej do 18 maja 2018 roku – kwoty wpisowej w wysokości 100 zł netto + 23% VAT, czyli łącznie 123 zł .

Każdy uczestnik otrzyma fakturę wystawioną na firmę bądź imienną, następującej treści: „Udział w Konferencji dot. Rozwoju branży okien dachowych”.

Wpłata kwoty wpisowej będzie równoznaczna z potwierdzeniem udziału w Konferencji. Brak wpłaty do 18 maja będzie skutkował skreśleniem z listy uczestników.

Zaproszenia w tradycyjnej formie będą dostępne u Doradców Technicznych.