Motocykliści – potrzebna pomoc w przewiezieniu darów na Wschód

Motocykliści – potrzebna pomoc w przewiezieniu darów na Wschód

Fundacja „Bratnia Dusza” po raz kolejny organizuje akcję charytatywną „LWÓW 2018”. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 14 – 17 czerwca br.. W Akcję zaangażowani są motocykliści z całej Polski, bez podziału na grupy, kluby, czy fora motocyklowe. Termin wyjazdu przypada w dniach 14-17 czerwca. Akcja, podobnie jak w ubiegłym roku, skierowana jest do podopiecznych Lwowskiego Caritas i Katedry Polskiej.

Dary zbierane są przez sądeckie Centrum Informacji Turystycznej w stosownym terminie zostaną przekazane do lwowskich domów dziecka, hospicjów oraz Katedry Polskiej we Lwowie.

Start: 14 czerwca (czwartek) około godz. 9:00, płyty rynku w Nowym Sączu

Powrót: 17 czerwca (niedziela) przed południem.

Podczas pobytu w planach jest również zwiedzanie Lwowa i Żółkwi dawnymi szlakami Polski oraz odpoczynek i integracja z kolegami z klubu motocyklowego.

Koszt udziału w Akcji, to 350 zł. Uwzględniono w nim:

  • hotel,
  • parking,
  • noclegi ze śniadaniem,
  • trzy obiadokolacje.

Wpisowe proszę wpłacać na konto fundacji "Bratnia Dusza", na numer konta bankowego: 13 8802 0002 2002 2003 5295 0001.

W tytule przelewu proszę wpisać LWÓW 2018 i swój numer telefonu (w celu ewentualnego potwierdzenia wpłaty).

Ilość miejsc jest ograniczona, a o doborze uczestników decydować będzie kolejność wpłat. W przypadku rezygnacji z wyjazdu, wpłata nie będzie zwracana, natomiast na swoje miejsce można będzie zadeklarować uczestnictwo innej osoby.

Uczestnik Akcji zobowiązany jest do posiadania aktualnego paszportu oraz własnego motocykla (lub dokumentów potwierdzających notarialnie, że właściciel pojazdu go użycza i wyraża zgodę na poruszanie się nim poza granicami kraju), ubezpieczenie wykupione na wyjazd zagraniczny (koszt od 25 zł, w zależności od wybranej oferty), a także podpisane oświadczenie o uczestnictwie w Akcji.

 

Motocykliści – potrzebna pomoc w przewiezieniu darów na Wschód